CRM, bilgi teknolojileri odaklı bir kavram olarak görünebilir ama CRM aslında yeni bir yönetim felsefesi ve kurumsal bir anlayıştır. >>>

Küçük, orta ve büyük ölçekli işletmelerin satış, pazarlama, servis, ve satın alma departmanları kullanabilirler. >>>

İş sürecinizi ve firma ihtiyacınızı analiz ederek kaliteli bir hizmet vermekte ve firmanız için en doğru çözümü sağlamaktayız. >>>

CRM Kurumsal’ı “Neden Kullanmalıyız” sorusuna cevap verebilecek sebeplerden bir tanesinin senaryosunu paylaşıyoruz. >>>

Kullanıcı sayınıza bağlı olarak Ana Modüller ve iş sürecinize uygun İlave Modüller şeklinde fiyatlandırılmaktadır. >>>

CRM Kurumsal Ana Modüller

Ana modüller ile satış ve pazarlama sürecinizi en kolay şekilde yönetin

CRM Kurumsal ana modüller ve ilave modüllerden oluşmaktadır. Standart paket ana modülleri içerir fakat ilave modüllerden de ihtiyacınız olanları tercih ederek işinizi doğru yönetebilirsiniz.

 • Müşteri Yönetimi

 • Aktivite Yönetimi

 • Teklif Yönetimi

 • Satış Yönetimi

 • Ürün Yönetimi

 • Takvim / Ajanda

 • Hatırlatıcı

 • Mesajlar

 • Genel ve Görsel Raporlama

Müşterilerimiz ve Yorumları

Müşterilerimize hizmet vermekten memnuniyet duyuyoruz.

 • CRM Kurumsal kullanıyor olmak, profesyonel iş hayatımızda vermiş olduğumuz en doğru kararlardan biri.. Birer “tık” ile tüm süreçler elimizin altında, gözlerimizin önünde. Kayıp yok, kaçak yok.. Herşey çok hızlı, dosyalar arasında boğulmak yok! Üstelik bir telefon kadar yakın, ilgili ve çözüm üretici profesyonel bir ekibin desteğini 7/24 hissediyor ve yaşıyor olmak son derece güven verici.
  Serra Biyoteknoloji ailesi olarak çok teşekkür ederiz.

 • CRM Kurumsal, proses yönetimimizde notlarımızı tuttuğumuz ajandalarımızın sayfaları arasında boğulurken imdadımıza yetişerek sürecimizi hızlandıran, rapor ve form hazırlama prosedürlerimizin standarda girmesini sağlayan ve firma bünyemizde önemli bir yer aldı. Kolay raporlama sayesinde sonuca odaklanmayı destekleyerek yönetime önemli katkı sağladı.

  Bor-Kim Kimya Ltd.Şti
  Satış Müdürü - Duygu Omak
 • Satışları daha kolay takip etmemize yardımcı olmakla beraber ayrıca düzenli iş takibinin yapılmasını sağladığı için iş yükümüzü hafifletmede CRM Kurumsal büyük bir destek vermektedir. Ayrıca yapılan işlemlerin detaylı raporlarının alınmasıyla da yönetimimiz kolaylaşmıştır.

  Aktif Dış Ticaret
  Hayri Göktürk - Genel Müdür
 • CRM’i kullanan ekibimiz yoğun olarak fabrika ve büyük tesislerin ziyaretinde bulunan kişilerden oluşuyor. Ekibimizdeki arkadaşlarımızın her biri gün de en az 3 firma ile birebir toplantı yapıyor. Toplantı notlarının toparlanması ve bunlarla ilgili geriye dönük data oluşturulması bizim için çok zor idi. CRM Kurumsal sayesinde bilgileri çok rahat arşivleyip, istediğimiz an bu bilgilere ulaşabiliyoruz. Çalışmalarımıza ciddi anlamda hız kattığına inanıyorum.

  Ateş İnşaat Taahhut Ticaret A.Ş.
  Sema Turgut - İthalat Sorumlusu
 • İtiraf etmem gerekirse, CRM Kurumsal firması ile yapmış olduğumuz ilk görüşmeye, bize kazandıracakları ve sonrasında alacağımız destekler ile ilgili şüphelerle başlamıştım. Ancak satış yönetiminden, müşteri yönetimine, stokların düzenlenmesinden, bilgilerin raporlanmasına kadar o kadar çok faydalandık ki ekip olarak inanamadık. Ayrıca CRM Kurumsal ekibinin inanılmaz desteği şu ana kadar hiç bir kurumda görmediğimiz kadar hızlı, profesyonel ve kusursuz. Böyle bir teknolojiyi bize kazandırdıkları için CRM Kurumsal’a teşekkürü bir borç biliriz.

  Elips Sağlık Ürünleri
  Aykut Baykut - Genel Müdür
 • Aktivite, teklif ve satış süreçlerinin hızlı ve kolay bir biçimde takibi sağlanmıştır. Öncesinde Excel üzerinde tutulan veriler işleyiş açısından hem zaman kayba hem de karışıklığa sebep oluyordu. CRM Kurumsal ile özellikle satış başta olmak üzere tüm süreçlerde hızlı ve pratik sonuç almaktayız. CRM Kurumsal ailesine desteklerinden dolayı teşekkür ederiz.

  Turizm Medya Grubu
  Ayşe Erişen - İş Geliştirme Direktörü
 • CRM Kurumsal sayesinde şirketimizin tüm süreçlerini izleyebilme, raporlayabilme ve analiz edebilme imkanına eriştik. İş süreçlerimizin kayıt altına alındığı için gelecekte yaşanabilecek bilgi kayıplarının önüne geçip, elimizdeki datayı verimli hale getirebileceğiz.  Şirketimizin iş süreçlerine bağlı olarak CRM Kurumsal’ın yaptığı özel geliştirmeler sayesinde tüm çalışanlarımız çok kısa bir süre içerisinde programa adapte olarak firmamızın gelişim sürecine katkıda bulunuyorlar. Kullanmaya başladığımız günden itibaren gözle görülür bir verimlilik artışı söz konusu. Tüm CRM Kurumsal ekibine canı gönülden teşekkürler.

  Ünverler Group Mühendislik Elektrik Elektronik A.Ş.
  Turgay Ünver - Yönetim Kurulu Başkanı
Elip Sağlık Ürünleri İth. ve İhr. Ltd. Şti.
İnfo Endüstri Bilimsel Teknik Cihazlar
Penta Otomasyon
Borkim
Makro Teknik
Turizm Medya Grubu
EMCE KARE
Ünverler
Ateş İnşaat Taahhut Ticaret A.Ş.
Barlo Plastik A.Ş.
Aktif Dış Ticaret
Redokslab