Biz Kimiz?

CRM Kurumsal İş Çözümleri Danışmanlık
bizkimiz

CRM Kurumsal olarak 2010 yılından bu yana bilgi birikimimiz ve deneyimimizle firmalara süreçlerini kolay bir şekilde yönetebilecekleri, yaptıkları işlerden verim alabilecekleri, zaman ve emek kaybını önleyebilecekleri kurumsal iş çözümleri sunuyoruz.

Firmalar için müşteri ile olan kaliteli iletişimin ne kadar önemli olduğunu, firmalara neler kazandırdığını biliyor ve bu iletişimin sağlıklı olması için yazılım çözümleri üretiyor, danışmanlık ve eğitim hizmetleri veriyoruz.

Bütçenize ve işinize uygun CRM çözümleri sloganıyla, farklı sektörlere çözümler sunuyoruz. Uzman ekibimizle iş süreçlerinizi ve firma ihtiyaçlarınızı analiz ederek mevcut ana modüller ve ilave modüller ile hizmet veriyoruz. Ayrıca sektörünüzde veya firmanızda ihtiyaç duyduğunuz özelleştirmeleri yapıyor ve mevcut kullandığınız programlarla CRM Kurumsalı entegre ediyoruz.

Sunduğumuz yapılandırma ve eğitim hizmeti ile uygulamalı örnekler ve kullanımı kolaylaştırıcı metotlarla hızlı ve etkin bir şekilde kullanıcılarınızın programa adaptasyonunu sağlıyor ve iş performansınızın maksimum seviyeye çıkmasını hedefliyoruz..