CRM’i Kimler Kullanabilir?

Kurumsallaşma sürecinin en önemli adımı, teknolojik alt yapıyı oluşturmaktır. Bu süreçte şirket yöneticilerinin ilkeleri, kuralları belirlemesi ve yazılım desteğiyle sistemini kurması gerekmektedir.

Müşteri ilişkileri yönetimi noktasında, her firma müşterileriyle ile ilgili verileri tek bir yerde toplayarak kolay erişilebilmeye, analiz edebilmeye, kullanıcılarının yaptıkları çalışmaları yazılım alt yapısıyla kolay bir şekilde kontrol ederek performanslarını artırmaya ihtiyaç duymaktadır.

Departmanlar

Yönetim
Satış
Pazarlama
Satınalma
Servis
Destek
Sekreter

CRM Kurumsal, küçük, orta ve büyük ölçekli işletmelerin satış, pazarlama, servis ve satış sonrası faaliyetlerini yürütebilmeleri için ana modül ve ilave modülleriyle firmaların iş süreçlerini kolaylaştıracak yazılım çözümlerini uyarlayarak, eğitim ve destek hizmetini vermektedir.

CRM, bilgi teknolojileri odaklı bir kavram olarak görünebilir ama CRM aslında yeni bir yönetim felsefesi ve kurumsal bir anlayıştır. >>>

Küçük, orta ve büyük ölçekli işletmelerin satış, pazarlama, servis, ve satın alma departmanları kullanabilirler. >>>

İş sürecinizi ve firma ihtiyacınızı analiz ederek kaliteli bir hizmet vermekte ve firmanız için en doğru çözümü sağlamaktayız. >>>

CRM Kurumsal’ı “Neden Kullanmalıyız” sorusuna cevap verebilecek sebeplerden bir tanesinin senaryosunu paylaşıyoruz. >>>

Kullanıcı sayınıza bağlı olarak Ana Modüller ve iş sürecinize uygun İlave Modüller şeklinde fiyatlandırılmaktadır. >>>