Teklif Yönetimi V3.0

CRM Kurumsal İş Çözümleri Danışmanlık

CRM Kurumsal firmasının çeşitli sektörlerde tecrübe ettiği ve uzmanlığı ile ortaya çıkmış olan Teklif Yönetimi V3.0 ürünümüz birçok firmanın iş yükünü hafifletecek bir çözümdür.

Sayıca fazla teklif gönderiyor ve gönderilen tekliflerin takibini yapmakta zorlanıyorsanız programımız sizin için ideal bir sistemdir. Ürünümüzde hazırlanan tekliflerinizi otomatik olarak pdf dosyasına çevirebilir ve program içerisinden müşterilerinize mail gönderimi yapabilirsiniz.

Programımız, tekliflerinizin gerçekleşme ihtimali, görüşme detayları, teklif durumları, tutar ve tarih bazında dilediğiniz raporları alma imkanı sunmaktadır. Çalışan personelin tekliflerini kolayca hazırlayabilmesi ve yöneticilerin de sağlıklı rapor alabilmesi için tasarlanan programımız, kullanımı kolay ve eğitim gerektirmeyen formatı ile de firmanızdaki en büyük yardımcınız olmaya adaydır.

İş ve emek kaybını en aza indirmek için demo talep formumuzu doldurarak programımızı test etmeye başlayabilirsiniz…

Bir programı kullanmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Kullanıcı dostu arayüzü ve web tabanlı özelliği sayesinde her yerden erişim sağlayarak tekliflerinizi ve potansiyellerinizi yönetebilirsiniz.