Toplu SMS Entegrasyonu

CRM Kurumsal ile entegre çalışan Toplu SMS uygulamalarını aşağıda bulabilirsiniz.

Posta Güvercini Entegrasyonu
postaguvercinii

CRM Kurumsal, SMS gönderme konusunda Posta Güvercini altyapısı ile entegre çalışmaktadır. Müşteri yönetimi bölümündeki kontaklarınıza SMS gönderimi bu entegrasyon ile mümkündür. Kişiselleştirilmiş, isme özel kampanya ve bilgilendirme amaçlı toplu SMS gönderimi yapabilirsiniz. Bununla birlikte veritabanınızda kayıtlı kontaklara özel günlerinde ya da bilgilendirmek istediğiniz herhangi bir konuda kişiye özel gönderim yapmak da mümkündür.

Posta Güvercini hakkında detaylı bilgi için www.postaguvercini.com
Mobildev Entegrasyonu

CRM Kurumsal, SMS gönderme konusunda Turkcell Çözüm Ortağı olan Mobildev altyapısı ile entegre çalışmaktadır. Müşteri yönetimi bölümündeki kontaklarınıza kişiselleştirilmiş, isme özel kampanya ve bilgilendirme amaçlı toplu SMS gönderimi yapabilirsiniz. Bununla birlikte veritabanınızda kayıtlı kontaklara özel günlerinde ya da bilgilendirmek istediğiniz herhangi bir konuda kişiye özel gönderim yapmak da mümkündür.

Mobildev hakkında detaylı bilgi için www.mobildev.com
mobildev
GOIP SMS Entegrasyonu
GOIP SMS

CRM Kurumsal, SMS gönderme konusunda GOIP SMS ile entegre çalışmaktadır. Müşteri kontaklarınıza kişiselleştirilmiş, isme özel kampanya ve bilgilendirme amaçlı toplu SMS gönderimi yapabilirsiniz. Bununla birlikte veritabanınızda kayıtlı kontaklara özel günlerinde ya da bilgilendirmek istediğiniz herhangi bir konuda kişiye özel gönderim yapmak da mümkündür.

GOIP SMS hakkında detaylı bilgi için www.goipaula.com